سرویس طلای 24 عیار کسری

جنس طلای 24 عیار
رنگ
اندازه
126،16
وزن 068 گرم
قیمت 123,000,000 تومان
مشخصات کلی

از همان زمان قدیم خواص مفید و درمانی طلا کشف و مورد استفاده افراد قرار می گرفت . شاید تعجب کنید که چگونه طلا می تواند برای بدن مفید باشد در حال که خیلی از افراد در خصوص ضرر طلا برای بدن صحبت می کنند. تحقیقات جدید تأیید کرده است که استفاده از طلا در مردان و زنان می تواند علائم و نشانه های آرتریت روماتوئید را در بخش قابل توجهی از مبتلایان بهبود بخشد. شما چه فکر می کنید ؟

طلا از دیرباز در رابطه با سلامت انسان نقش با اهمیتی داشته است و دانشمندان مختلف ایرانی نیز در مورد خواص درمانی طلا بسیار سحن گفته اند ، از جمله آن ها می توان به این اشاره کرد که :
طلا فلزی است دارای طبیعت گرم و تر ، به قلب نیرو بخشیده و اگر با آن بر روی پوست داغ زنند ( در قدیم بین بعضی اقوام رسم بوده است ) عفونتی را به دنبال ندارد .
طلا تنها یک فلز گران قیمت و زرد رنگ نیست. در طول سالیان گذشته این ماده توسط پزشکان برای درمان روماتیسم مَفصلی، آسم و بیماری های مختلف دیگر استفاده شده است. اما استفاده ی درمانی از طلا همواره به علت سَمی بودن این فلز برای بدن با محدودیت همراه بوده و اخیرا، داروهای کم خطرتر و با کارآیی بهتری جانشین آن شده اند.
در طرفی دیگر برای خانوم ها فوایدی زیادی دارد از جمله نابهنجاری های غددی و عصبی را از بین می برد و فشار عصبی را کاهش می دهد. به نوشته روزنامه روسی وزگلیاد طلا فشار خون را پایین می آورد ولی نقره عملکرد عکس دارد. طلا نیز به رفع بیماری های قلبی بسیار کمک می کند. شاید به همین خاطر است که در طب سوزنی در بعضی نقاط بدن از فلز طلا و در بعضی دیگر نقره استفاده می کردند.
لازم است به این نکته اشاره کنیم که علت علاقه خانم‌ها به طلا علاوه بر زیبایی آن و خواص درمانی، “پس‌انداز امن بودن” آن است.طلا به عنوان سلطان فلزات از ارزش بالایی نسبت به فلزات دیگر برخوردار است و قدرت خرید خود را همیشه حفظ می‌کند.طلا به عنوان یکی از معروف‌ترین دارایی‌های جهان یک کالای خاص و منحصر به فرد است و تنها کالایی است که برای اندوختن تولید می‌شود و به جرات می‌توان گفت تمام طلا‌هایی که در طول تاریخ تولید شده در خزانه دولت‌ها و بانک‌ها، گاوصندوق‌های طلا فروشان و صندوقچه‌های خانم‌ها انبار شده است.