در اینجا یک عنوان داریم که هدینگ یک ما هست

حاج‌آقا اصغر حسین‌پور؛ بنیانگذار جواهری حسین‌پور، فعالیت تجاری خود را در سال 1326، در پاساژ صنایع دستی، در بازار زرگرهای تهران آغاز کرد. پس از گذشت چند سال فعالیت تخصصی در زمینه طلاسازی و جواهرسازی، ایشان در سال 1350 «جواهری حسین‌پور» را افتتاح نمود. در طول این سال‌ها خانواده حسین‌پور حیطه فعالیت خود را گسترش داده و کارگاه تخصصی طلا و جواهرسازی خود را نیز راه‌اندازی نمودند.

با گذشت 70 سال فعالیت مستمر در صنعت طلا و جواهرسازی، هم‌ اکنون گالری حسین‌پور از جواهرفروشی‌های بنام تهران است که با دو شعبه طلا و جواهر در بازار زرگرهای تهران طیف وسیعی از زیورآلات طلا و جواهر و سنگ‌های قیمتی را عرضه می‌کند.شعبه‌های جواهری حسین‌پور توسط پسران ایشان مدیریت می‌شود.

این گالری با تکیه بر اعتبار دیرینه خود، دست‌ساز‌ه‌های منحصر به فردی را از طلا و جواهر مطابق با سلیقه مشتریان خویش خلق می‌کند.

محصولات در کارگاه اختصاصی این مجموعه و با بهره‌مندی از مدرن‌ترین تجهیزات و روش‌ها و به سبک روز طراحی و تولید می‌شوند و از منظر زیبایی، ظرافت و مرغوبیت قابلیت رقابت با پیشروان صنعت طلا و جواهر در دنیا را دارند.

تمامی سنگ‌ها و جواهرات به کار رفته در زیورآلات از نظر رنگ، شفافیت و تراش از مرغوب‌ترین نوع آن بوده و به همراه شناسنامه معتبر و گارانتی مادام‌العمر ارائه می‌شود.

عمده مشتریان گالری مشتریان قدیمی‌ای هستند که چندین دهه و چند نسل، بر حسب علاقه و یا به مناسبت‌های مختلفی همچون ازدواج و هدیه و یا تکمیل کلکسیون‌های شخصی از آن خرید می‌کنند. به منظور جلب رضایت و خشنودی مشتریان، جواهری حسین‌پور همواره کوشیده تا با ارائه مجموعه‌های متنوع و منحصر به فرد و ارائه خدمات ویژه به مشتریان خود، به نیازها و خواسته‌های آنها پاسخ دهد.

گالری حسین‌پور توانسته با به کارگیری و گردآوری تخصصی‌ترین تجهیزات روز دنیا در صنعت طلا و جواهر امکان طراحی، تولید و ساخت انواع زیورآلات طلا و جواهر را فراهم آورد و با تکیه بر این قابلیت، سفارش‌های بدیع و پیچیده مشتریان را مطابق خواست آنها تولید کند.

با پشتوانه اعتبار نام حسین‌پور و اصالت و کیفیت سنگ‌های قیمتی به کار رفته در زیورآلات دست‌ساز این گالری، هر فرد می‌تواند خریدی لذت بخش و سرمایه‌گذاری مطمئنی را تجربه کند.